“Симпатяги-смугастики з мамами-льошками”: вінницькі лісівники зафільмували два виводки диких кабанів. ВІДЕО

15:05
Автор: Катерина Дядюк

Нещодавно лісівникам Тульчинського лісомисливського господарства вдалося зафільмувати, як “два виводки симпатяг-смугастиків разом із мамами-льошками” прогулюються лісом.

Відео зі зграйкою диких кабанів опублікувати на фейсбук-сторінці Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісові хрюші зовсім не злякалися присутності людини, більше того пройшли собі спокійно у своїх справах, поки лісівники їх знімали на камеру мобільного телефона, – йдеться у повідомленні.

На відео – тварини не у вольєрі, а у природному середовищі. Тож лісівники Вінниччини наголошують: “хоч дикі тварини досить спокійно реагують на присутність людини у лісі, задля безпеки не слід наближатися занадто близько, або чіпати тварин. Все-таки вони – дикі!”.

Відомо також, що за підсумками “зимового перепису” диких тварин, у мисливських угіддях держпідприємств Вінницького обласного управління є 1404 диких кабана (для порівняння, у 2017 році їхня кількість становила 1258 голів).

В Управлінні зазначають, що це дуже важливо, адже кілька років тому ці тварини, “рідні” для подільських лісів, практично зникли через масову загибель від епідемії африканської чуми свиней. Однак, завдяки ряду санітарних та біотехнічних заходів, чисельність кабана поступово  збільшується.

Для збереження місцевої фауни, біологічного різноманіття та збільшення видової чисельності, лісівники здійснюють підгодівлю диких тварин узимку, заготовляють власними силами корми, встановлюють підгодівельні майданчики, годівниці, солонці, споруджують та доглядають водопої. Забезпечують охорону мисливського фонду протягом року.
Загальна площа вольєрів для напіввільного утримання мисливських тварин становить понад 600 гектарів (джерело – Вінницьке ОУЛМГ).

Читайте також: Кабани-“мурчики”: на Вінниччині зграя вепрів випрошувала їжу в людей. ВІДЕО

Читайте також: Хижі пухнастики: на Вінниччині зростає популяція лісових котів. ВІДЕО

Читайте також: Подільський зоопарк онлайн: вінничанам показують, як живуть тварини на карантині. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.