Цигарки без акцизу і алкоголь невідомого походження: за добу на Вінниччині викрили п’ять торгових точок з продукцією сумнівної якості

15:45
Автор: Ольга Каплун

Вчора, 2 листопада, у Жмеринці, Хмільнику та селищі Бродецьке поліцейські вилучили близько 300 пляшок алкогольної продукції невідомого походження та понад 1000 пачок цигарок без марок акцизного податку.

Як сьогодні повідомив відділ комунікації поліції Вінницької області, 2 жовтня у Жмеринці у трьох магазинах виявили частину алкогольної продукції та цигарки з марками акцизного податку з ознаками підробки. Цього ж дня у Хмільнику та селищі Бродецьке з обігу вилучили понад 1000 пачок цигарок без марок акцизного податку.

 

Всього за добу вилучили близько 300 пляшок підробленої алкогольної продукції та понад 1000 пачок цигарок без марок акцизного податку.

За усіма цими фактами відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України. А саме: виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів. Такий злочин карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

На продавців, які вчинили ці адміністративні правопорушення, склали адміністративні протоколи за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння.

Порушникам загрожує  штраф –  від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Фото – https://vn.npu.gov.ua/