× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Цього жовтня у Вінниці відбудеться всеукраїнський Велофорум 2019

10:11
Автор: Микола Геркалюк

В жовтні цього року у Вінниці влаштують головну велоподію України – Велофорум 2019, де очікують кілька сотень велоактивістів, урбаністів та експертів з розвитку велоінфраструктури.

Велофорум 2019 відбуватиметься у Вінниці з 4-го по 6 жовтня. Минулого року його влаштовували в Івано-Франківську і саме там стало відомо, що Велофорум 2019 приїде до Вінниці.

Велофорум – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Як розповів у коментарі Vежі співробітник Департаменту транспорту та зв’язку ВМР Андрій Сорокін, попередньо основними локаціями Велофоруму стануть молодіжний центр “Квадрат” і HUB “Місто змістів”.

– За потреби будемо використовувати і приміщення міської ради. Думаю, що “Квадрат” стане головним місцем Велофоруму, але одного місця мало. Все ж таки 150 людей розмістити в одному приміщенні досить важко, – розповідає Андрій.  

Темою вінницького Велофоруму буде “Велономіка – вплив велосипедного транспорту на економіку міст”. Більше деталей по програмі наразі невідомо. Як зазначив Андрій Сорокін, повну програму варто чекати не раніше серпня.

Читайте також: Сотні двоколісних і рожевий дим: як у Вінниці відбувся Велодень. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.