× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться головна велоподія країни: “Велофорум-2019”

14:26
Автор: Андрій Качор

Вінниця виборола право приймати головну та наймасштабнішу велоподію України – “Велофорум-2019”. Про це повідомив співробітник Депатраменту транспорту та зв’язку ВМР, відповідальний за розвиток велоінфраструктури Андрій Сорокін. 

Андрій Сорокін наразі перебуває на цьогорічному Велофорумі, який у ці дні триває в Івано-Франківську. Саме там погодили заявку Вінниці на проведення велофоруму.

Як повідомив в коментарі Vежі сам Андрій Сорокін, про рішення провести Велофорум наступного року у Віннниці було повідомлено вчора, 5 жовтня. Офіційне оголошення Вінниці як приймаючого міста має відбутися 7 жовтня орієнтовно о 17:00. За словами Сорокіна, Велофорум-2019 орієнтовно має відбутися у Вінниці в жовтні наступного року, точні дати проведення події мають повідомити пізніше.

Велоактивіст очікує прибуття до Вінниці понад двох сотень велоактивістів, експертів та урбаністів з усієї країни та з інших країн світу, зокрема з Данії, Голандії та Німеччини, які спеціалізуються на розвитку велоінфраструктури і транспорту загалом.

За інформацією Vежі, за право проведення Велофоруму наше місто змагалося вже не один рік: заявка Вінницею подавалася вже неодноразово, однак рішенням організаторів події, тоді обирали інші міста, зі значно менш розвиненою інфраструктурою, ніж у Вінниці: на кшталт Миколаєва чи Кривого Рогу.

У свою чергу місцевий урбаніст Віктор Перлов, котрий також брав участь у розробці вінницької заявки на проведення велофоруму, зазначає, що перемога стала можливою також завдяки “гарному десанту”, який перебуває на Велофорумі в Івано-Франківську.

Читайте також: “Поїхали!”: у Вінниці з’явилися велосипеди на першій станції муніципального велопрокату

У Вінниці відбулися наймасовіші велозмагання “Закрутка по-вінницьки”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.