Цього року у Вінниці у дворах 19 багатоповерхівок облаштували 267 паркомісць

16:41
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Цьогоріч у Вінниці облаштували 267 паркомісць на 19 прибудинкових територіях багатоповерхівок.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, під час ремонтних робіт у вінницьких дворах оновлюють не тільки асфальтобетонне покриття, а й попередньо замінюють зовнішні інженерні мережі, облаштовують відмостки біля будинків та роблять благоустрій територій.

Зазначено, що більшість таких робіт відбувається на умовах співфінансування з мешканцями: 70% фінансує міська рада, 30% – співвласники багатоповерхівок.

 

Директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман зазначив, що торік у місті облаштували 221 паркомісце на 10 прибудинкових територіях багатоповерхівок.

– В цьому році ми облаштували паркувальні майданчики у 19 дворах. Ці роботи виконуються виключно на умовах співфінансування. Приємно, що вінничани беруть активну участь у впорядкуванні своїх прибудинкових територій і долучаються до міських програм співфінансування, – підкреслив Фурман.

Читайте також: З острівцями безпеки та центральним острівцем: у Вінниці планують реконструювати перехрестя перед Староміським мостом

Читайте також: У вінницькій школі №9 розпочали капітальний ремонт покрівлі

Читайте також: Нова дорога, освітлення і клени: як у Вінниці оновлюють вулицю Данила Нечая. ФОТО

Фото з сайту Вінницької міської ради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.