Нова дорога, освітлення і клени: як у Вінниці оновлюють вулицю Данила Нечая. ФОТО

14:44
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці за місяць планують завершити реконструкцію вулиці Данила Нечая, що є головною магістраллю Старого міста. Йдеться про 3,2 кілометра оновленої дороги.

Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов, який сьогодні, 21 жовтня, перевірив хід робіт.

Зазначено, що на об’єкті вже заасфальтували проїжджу частину та нанесли розмітку, збудували дощову каналізацію, встановили 4 зупинкові комплекси, влаштували світлофори на перехрестях, замінили мережу вуличного освітлення на LED, перенесли інженерні мережі та «сховали» кабелі під землю, висадили 73 молодих клени.

 

 

Мер зазначив, що готовність другої черги – від Московської до Брацлавської – 85%.

“Якщо першу чергу (2018-2019 рр.) ремонтували повністю коштом громади, то на цю ділянку отримали співфінансування з обласного бюджету. Мав можливість показати колегам – голові обласної ради Вячеславу Соколовому та голові ОДА Сергію Борзову, як модернізуємо дороги за комплексним підходом. Це дозволяє максимально врахувати інтереси пішоходів, велосипедистів та автомобілістів, а також підвищити рівень безпеки і комфорту” – йдеться у дописі.

 

 

 

 

Міський голова повідомив, що залишилось доробити тротуари з велодоріжками, завершити роботи з влаштування освітлення та відеонагляду, світлофорів, зупинок громадського транспорту. Моргунов також уточнив, що підрядник має впоратися за місяць.

Також повідомляється, що модернізація інфраструктури Старого міста продовжиться. Окрім вулиці Данила Нечая, відремонтували вже вулицю Гальчевського, а далі планують оновити вулицю Шепеля.

Читайте також: У Вінниці капітально відремонтували дорогу по вулиці Гальчевського. ФОТО

Читайте також: У Вінниці планують капітально відремонтувати дорогу по вулиці Ціолковського

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.