Цього року на ремонт доріг Вінниччини витратили 2,2 мільярда гривень

21:00
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На ремонт автомобільних доріг Вінниччини у 2020 році витратили 2,2 мільярда гривень. Загалом фінансування  Служби автомобільних доріг області  становило 2,4 мільярда гривень. 

Про це під час брифінгу повідомив Ігор Жебелев, в.о. начальника Служби у Вінницькій області. З його слів, більшу частину цих коштів спрямували на ремонт доріг міжнародного значення: М-21 (Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, протяжність в межах області – 178 км) і траси М-12 (Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка; протяжність в межах області – 184 км).

Так, наприклад, на трасі М-12 у 2020 році капітально відремонтували 25,6 км дорожнього покриття. Зокрема – на великій об’їзній у Вінниці та дорозі через Гайсин. Крім цього відремонтували два мости: через Десну і через річку Сіб. А на трасі М-21 відремонтували 35 км дорожнього покриття. Зокрема й дві штучні споруди на 830 мільйонів гривень.

– Було проведено капітальний ремонт в Сьомаках (це транспортна розв’язка) і міст через річку Мурафа в Жмеринському районі. На цій трасі було зроблено 7 об’єктів загальною [довжиною] 35 кілометрів. Це від Вінниці до Могилів-Подільського. Також були відремонтовані дороги Т-о222 (Тульчин – Тростянець – Бершадь), Т-0233 (Вапнярка – Крижопіль – Піщанка) і Т-0202 (Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань). 21 км доріг було відремонтовано і зараз здається в експлуатацію, – розповів Ігор Жебелев.

Також він зазначив, що 328 мільйонів гривень у 2020 році було виділено на експлуатаційне утримання доріг Вінниччини. Зокрема на дорогах державного значення зробили таке:
– влаштували 49 км вирівнювальних шарів покриття,
– ліквідували 254 тисяч м2 ямковості,
– встановили та замінили більше 1800 знаків,
– встановили та відремонтували більше кілометра бар’єрного огородження,
– нанесли 448 км горизонтальної розмітки;
– вводять в експлуатацію більше 2 км освітлення (загалом освітлення в області складає 83,7 км).

– Зимове утримання проводиться технікою, яка вся зараз відремонтована  і готова до роботи (384 одиниці). Заготовлено 6,5 тисячі тонн солі та 73 тисячі тонн фракційного матеріалу. Це складає приблизно 63% від повного обсягу, – зазнчив Ігор Жебелев.

Також під час брифінгу стало відомо, що у 2021 році у Вінницькій області планують повністю завершити ремонт траси М-21 і перейти на ремонт  доріг, які з’єднують районні центри з обласним. Загалом у наступному році планують відремонтувати до 200 км дорожнього покриття.

Загальна мережа доріг державного значення у Вінницькій області – 2011 км, міжнародного – 377 км, національного – 45 км, регіонального – 681 км і територіального значення – 907 км. На балансі Служби автомобільних доріг також є 216 мостів та шляхопроводів.

Фото – з телеграм-каналу “Україна. Велике будівництво”

Читайте також: Між Вінницею і Жмеринкою відремонтували велику транспортну розв’язку. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: На Вінниччині завершують капітальний ремонт понад 200-метрового мосту. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.