На Вінниччині завершують капітальний ремонт понад 200-метрового мосту. ФОТО

7:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині завершують ремонт мосту через Південний Буг. Цей міст капітально оновлюють вперше за 44 роки.

Міст розташований у Немирівському районі на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Торків — Брацлав — Ситківці — Леухи — ст.Монастирище. Його протяжність становить 206 метрів, а збудували міст ще у 1976 році, повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

 

 

З державного дорожнього фонду на капітальний ремонт мосту спрямували 35,6 мільйона гривень. Самі ж роботи розпочались у червні цього року. Як тоді повідомляли у Службі місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області, протягом 44 років цей міст жодного разу не ремонтували.

 

Наразі вже влаштовано нові монолітні залізобетонні плити проїзної частини, гідроізоляційні мембрани та асфальтобетонне покриття. Також вже завершують влаштування наплавної гідроізоляції, зливних каналізацій, водовідведення та тротуарів. Встановлять технічні засоби організації дорожнього руху, перильне та бар’єрне огородження. Після виконання всіх робіт рух через міст буде відкрито для пішоходів та автомобільного транспорту.

Зазначимо, що у результаті проведення державної закупівлі у системі Prozorro, уклали договір на капітальний ремонт мосту на 37 743 706 гривень. У відкритому аукціоні перемогло ТОВ “Енергетично-дорожнє будівництво”.

Фото — з сайту Вінницької ОДА

Читайте також: У Літинському районі капітально ремонтують міст через річку Фоса. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.