Три новообрані депутати Вінницької міської ради від ОПЗЖ відмовилися від мандатів

12:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Три новообрані депутати до Вінницької міської ради від проросійської ОПЗЖ відмовились від своїх мандатів. Замість них вінницькими депутатами стануть інші партійці політичної сили Медведчука-Бойка. 

У постанові №232 Вінницької міської територіально-виборчої комісії зазначено, що заяви про відмову написали Донатас Піскун, виконавчий директор Федерації боксу України, Людмила Барабаш, керівниця секретаріату Вінницької регіональної організації політичної партії ОПЗЖ і Наталя Бондарчук, директорка Вінницького коледжу будівництва і архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури.

У разі подання особою, обраною депутатом, […] заяви про відмову від депутатського мандата,  виборча комісія приймає рішення про визнання її такою, що не набула депутатського мандата, та визнає обраним депутатом […] наступного за черговістю кандидата у депутати у відповідному територіальному або єдиному багатомандатному виборчому списку кандидатів від відповідної організації партії, за яким було обрано особу, яка не набула мандата, – зазначено у тексті постанови.

 

Таким чином, замість цих трьох кандидатів, депутатами вінницької міської ради від Вінницької регіональної організації політичної партії ОПЗЖ визнали наступних осіб: Сергія Грушка, голову ЖБК “Польський Бульвар”, Ігоря Горлачова, який є ФОПом, і Миколу Яременка, керівника Вінницького відділення ПАТ “Вінницягаз”. Про це йдеться у наступній постанові ТВК №233.

Сергій Грушко та Ігор Горлачов під час висунення кандидатів від ОПЗЖ у Вінниці разом з кандидатом на посаду міського голови Вінниці В’ячеславом Узелковим.

Нагадаємо, що Сергій Грушко та Ігор Горлачов були присутні на заході 14 жовтня, коли від ОПЗЖ на площі Європейській роздавали людям кашу, салат з капусти та чай. У поліції це розцінили як підкуп виборців і відкрили кримінальне провадження.

Зауважимо, що раніше відмову від депутатського мандата написав міський голова Сергій Моргунов, який переміг на виборах очільника Вінницької міської ОТГ. Замість нього обраним депутатом визнали наступного за черговістю кандидата від “Української стратегії Гройсмана” Оксану Волошенюк, начальницю юридичного відділу підприємства “АВІС”.

Фото – 112.ua

Читайте також: Скільки коштував один голос виборця кандидатам на посаду мера Вінниці

Читайте також: Оприлюднено офіційні результати виборів до Вінницької міськради та мера Вінниці

Читайте також: ЦВК оголосила результати виборів до Вінницької райради

Читайте також: Хто став депутатом Вінницької обласної ради. ПЕРЕЛІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.