Переплутав “думу” та “раду”: кандидатом в мери Вінниці від ОПЗЖ став Узелков. ФОТОРЕПОРТАЖ

15:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 23 вересня, у Вінниці відбулось представлення кандидатів на майбутніх місцевих виборах від ОПЗЖ. Кандидатом на посаду вінницького міського голови став боксер та шоумен В’ячеслав Узелков. Також представили кандидатів у депутати Вінницької міськради.

Представляв Узелкова у спортивному клубі “Нокаут” співголова “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко.

Так, близько 11:00 перед невеликою публікою, серед якої здебільшого були журналісти, один з лідерів проросійської партії спершу запитав про успіхи спортсменів клубу на боксерському рингу. Однак потім, майже одразу, роззувся, аби пострибати на скакалці.

 

 

 

Паралельно до нього долучився боксер та шоумен В’ячеслав Узелков, якого Бойко представив як кандидата на пост мера Вінниці. Супроводжувались стрибки політиків жартами. Зокрема, Бойко перефразував відомий вислів, вказавши, що “Хто не скаче, той не мер”.

Після стрибків, до яких також долучався і президент Федерації боксу України Володимир Продивус, Бойко зазначив, що “люди, які мають авторитет на міжнародній арені, дуже добре потім стають господарниками і дбають про свої міста”. Саме через це, за словами Бойка, Узелкову запропонували стати кандидатом.

 

 

Сам Узелков зазначив, що його “дуже-дуже дратує”, коли кажуть, що “Вінниця – європейське місто” і нам ще далеко до Європи. На його думку, “зроблений” тільки центр, “але далі нічого немає”.

– Я впевнений, що зі своєю командою ми кожну цеглину поставимо на своє місце. Тому що в мене крута к… (очевидно, команда – авт.), яка не один рік вже в нас в Думі, в Раді – і я знаю, що ми з ними зробимо дуже багато гарних справ для міста. Тому що знаєте як: любов до міста має бути в серці. Я про це місто знаю майже все, тому що серце живе в місті, а місто живе в моєму серці. Я завжди буду стояти грудью вперед на захисті свого міста – зазначив кандидат у крісло мера.

 

 

Після цього представники партії рушили до офісного центру “Кряж”, де о 12:00 почалась конференція політичної партії ОПЗЖ. Так, захід відбувався в залі, розрахованому на кілька десятків місць, переважна більшість з яких були зайнятими людьми. Здебільшого учасники заходу сиділи без масок та без дотримання безпечної відстані між місцями для сидіння.

На конференції представили 18 кандидатів у депутати Вінницької міської ради. Велика частина кандидатів говорили короткі промови, більшість з яких була російською мовою.

 

 

 

 

 

Так, кандидатами до Вінницької міської ради від “Опозиційної платформи – За життя” були оголошені:

1. Олег Алекса
2. Олександр Ревунов
3. Олександр Гетьман
4. Донатас Піскун
5. Олена Лепей
6. Роман Аксельрод
7. Олександр Педорченко
8. Микола Яременко
9. Ігор Горлачов
10. Сергій Грушко
11. Андрій Мокрецов
12. Олександр Гармаш
13. Антон Клиновський
14. Едуард Михайлов
15. Сергій Смотрич
16. Денис Мазуренко
17. Микола Станкевич
18. Ігор Паламарчук

Зазначимо, що згідно з ч.9 ст. 219 Виборчого кодексу України, під час формування єдиного та територіальних виборчих списків організація партії повинна забезпечити присутність у кожній п’ятірці (місцях з першого по п’яте, з шостого по десяте і так далі) кожного виборчого списку чоловіків і жінок (не менше двох кандидатів кожної статі).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Частина депутатів окремо акцентувались на підтримці кандидатури В`ячеслава Узелкова на посаду міського голови. Зокрема, Сергій Смотрич зазначив наступне:

– Я хочу, чтобы винничане знали: боксёр – это тот человек, который принимает решения за доли секунды. У него нету долгих размышлений. Это очень интеллектуальные люди. Почему здесь много боксёров или, допустим, тот же мэр Киева (як приклад, В. Кличка в залі не було – авт.) Их критикуют, задают разные вопросы, что не так сказал. Эти ребята очень быстро мыслят, у них очень хорошие мозги и быстрая реакция – зазначив Сергій Смотрич.

 

 

 

 

Зрештою, В`ячеслава Узелкова, як кандидата на посаду мера Вінниці представили ще раз. Він зазначив, що “вміє тримати удар” та порівняв страх та повагу:

– Нас (партію ОПЗЖ – авт.) побоюються, а раз побоюються, значить поважають. Це мені подобається. Тому я бажаю всім успіху, гарних виборів і здоров`я – додав боксер в завершальній промові.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: Старт з аеродрому: «Українська стратегія» презентувала кандидатів на місцеві вибори на Вінниччині. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.