Трьох загиблих військовослужбовців з Вінниччини нагородили медалями «За хоробрість в бою» та хрестом «Честь і слава»

14:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

Трьох військовослужбовців з Крижопільської громади Вінниччини нагородили медалями «За хоробрість в бою» та хрестом «Честь і слава». Дві відзнаки передали родинам Героїв, ще одну – позаяк у загиблого воїна не залишилося рідних – передали на зберігання до музею в ліцеї. 

Як повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація, згідно з наказом військової частини А2980 медаллю «За хоробрість в бою» нагороджено старшого солдата Валерія Васильовича Мерву. Мешканцю смт Крижопіль було 32 роки. Він загинув під час танкового обстрілу на Миколаївщині 26 травня 2022 року.

Відзнака бійця буде зберігатись в музеї бойової слави Крижопільського ліцею № 2 поряд з орденом «За мужність» ІІІ ступеня, яким його нагороджено посмертно. Родини в полеглого бійця немає.

Також медаллю нагороджено солдата Дмитра Вікторовича Махоцького. Мешканцю села Голубече було 19 років. Він загинув на Миколаївщині 5 вересня 2022 року.

 

Хрестом «Честь і слава» відзначено солдата Сергія Володимировича Івановського. Мешканцю села Голубече було 47 років.  Боєць загинув на Миколаївщині 5 вересня 2022 року.

Фото – зі сторінки Тульчинської районної державної адміністрації у Facebook

Читайте також: У боях за України загинули шестеро захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.