Третій день зі світлом: в “Укренерго” не задіяли обмеження електроспоживання для Вінниччини на 14 лютого

22:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

В НЕК “Укренерго” не задіюють обмеження електроспоживання для Вінниччини на завтра, 14 лютого. Відтак, за прогнозом, у споживачів області всіх трьох черг має бути електропостачання. 

Як вказано на Facebook-сторінці АТ “Вінницяобленерго”, черговий “день без обмежень” буде за умови стабільності та відсутності нових руйнувань об’єктів енергетики.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook гендиректор “YASNO” Сергій Коваленко, уже кілька днів поспіль “Укренерго” не формує ліміти для регіонів. Відтак, генераційних обмежень практично немає.

– За повідомленнями Міненерго та “Укренерго”, зараз у роботі усі дев’ять енергоблоків атомних електростанцій, працюють додаткові блоки на деяких ТЕС, більш активно працюють ГЕС. Це все дає змогу виробляти більше електроенергії. І це справді дивовижно. Енергетики роблять титанічну роботу, щоби ми з вами були з мінімальними відключеннями або взагалі без них. Звісно, це не означає, що система відновлена настільки, щоб працювати безперебійно. Тому в деяких районах Києва, зокрема в частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського, є дефіцит пропускної спроможності мереж. Мережі НЕК “Укренерго”, пошкоджені через обстріли, поки не можуть передавати такі обсяги електроенергії, щоб забезпечити всіх киян світлом. Тому тут можуть застосовуватися локальні відключення за графіками, – повідомив очільник компанії. 

Додамо, що для Вінниччини “Укренерго” третій день не формує обмежень електроспоживання. Так, лімітів не встановлювали на неділю, 12 лютого. Також не встановлювали лімітів на сьогодні, оскільки енергетики цього дня проводили режимні вимірювання реального споживання електроенергії усіма споживачами регіону.

Ілюстративне фото – Pixabay 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.