Тренер-викладач Вінницької спортивної школи здобула чотири медалі на Чемпіонаті Світу з веслування на байдарках

11:04

Тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Людмила Козаченко здобула три срібні та бронзову медалі на Чемпіонаті Світу з веслування на байдарках серед ветеранів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, змагання проходили у місті Бидгощ, Польща. Загалом, у прудкості та майстерності вправлялися спортсмени-ветерани з 21-ї країни.

Людмила Козаченко виступала у віковій категорії 55-65+ та 65+, на дистанціях 200 і 500 метрів. Зазначено, що вінничанка здобула «срібло» у категоріях байдарка одиночка (К-1) 500 метрів, байдарка двійка (К-2) 200 метрів, двійка (К-2 mix) 200 метрів. Також – «бронзу» в одиночному запливі (К-1) 200 метрів.

Змагатися було досить важко з молодшими за віком суперниками, але, як кажуть, ми приїхали не лише по нагороди, а й задля хорошого товариства, в якому можна згадати спортивну юність, – розповідає майстер спорту та тренер-викладач Людмила Козаченко.

За її словами, у цьому році змагальний сезон закінчено. Проте, якщо восени проводитимуть Чемпіонат України, вона обов’язково візьме у ньому участь.

Всього на чемпіонаті спортсмени з України вибороли 11 золотих, дев’ять срібних та вісім бронзових медалей. Крім цього, за підсумками змагань українці посіли друге загальнокомандне місце, поступившись лише Польщі.