Спортсмен з Вінниччини Дмитро Даниленко здобув “бронзу” на чемпіонаті світу з веслування на байдарках

11:11

Спортсмен Вінницької школи вищої спортивної майстерності Дмитро Даниленко став бронзовим призером чемпіонату світу з веслування на байдарках. Фінал чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное відбувся 6 серпня у Галіфаксі, Канада.

Про це повідомляє голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Четвірка веслувальників у складі Олега Кухарика, Ігоря Трунова, Івана Семикіна та Дмитра Даниленка стали бронзовими призерами. Дистанція – 500 метрів.

Українські спортсмени поступилися суперникам з Німеччини, Олімпійським чемпіонам 2020 у Токіо, на 00.55 секунди.

Вітання Дмитру Даниленку – спортсмену Вінницької школи вищої спортивної майстерності та його тренерці Світлані Сергун. Ваші перемоги сьогодні дуже важливі! Вінниччина пишається! – йдеться у дописі.