«The show must go on»: у Вінниці відновлюють роботу кінотеатри

14:18
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

В Україні дозволили кінотеатрам відновити покази під час карантину. Попри це один з вінницьких кінотеатрів поки що не працюватиме.

Як ідеться на “Урядовому порталі”, уряд прийняв рішення про відновлення роботи українських кінотеатрів з 2 липня. Отож відсьогодні у Вінниці почали працювати три кінотеатри – “Smart Cinema”, кінотеатр “Мир” та кінотеатр ім. М. Коцюбинського.

 

 

Працюватимуть вони з  певними обмеженнями, до прикладу, кінотеатр може бути заповнений відвідувачами лише на половину. Також як розповів адміністратор одного з кінотеатрів, глядачі будуть сидіти в такому порядку, аби між людьми була дотримана дистанція. Окрім цього працівники зобов’язані носити маски, рукавчики, а в приміщенні кінотеатру мають бути розміщені антисептики.

Як написали на сторінці вінницького кінотеатру “Smart Cinema”, глядачі зобов’язані носити маски лише у фойє та вбиральні, у залі – не обов’язково.

Натомість міський кінотеатр “Родина” поки що лише готується до відкриття, як пояснив Veжі директор Департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

– Зараз відпрацьовуються певні заходи з приводу того, яким чином має працювати наш кінотеатр. […] Мають бути встановлені дезінфектори, має бути встановлений порядок розсадки кіноглядачів. Якщо прийде компанія з трьох чоловік чи сім’я – як вони мають сидіти по відношенню до інших людей. Якщо раніше сеанси йшли один за іншим, то тепер потрібно провітрювати приміщення, дезінфікувати та робити вологе прибирання, і таке інше, – розповів пан Максим, додавши що кінотеатр відкриють одразу після опрацювання відповідних протиепідеміологічних заходів та відповідного рішення міської комісії.

Нагадаємо, у зв’язку зі збільшенням кількості хворих, міська рада вирішила обмежити роботу ресторанів та нічних клубів у Вінниці до 23:00, натомість магазини продовольчих товарів на території Вінницької міської ОТГ працюватимуть з 7:00 ранку.

Читайте також: Українців хочуть штрафувати за відсутність маски на обличчі у публічних місцях

Читайте також: У 2019 році прибутки кінотеатру “Родина” зросли втричі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.