Магазини продовольчих товарів у Вінниці працюватимуть з 7:00 ранку

16:23
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Магазини продовольчих товарів на території Вінницької міської ОТГ працюватимуть з 7:00 ранку. Причиною такого рішення називають погіршення епідемічної ситуації  через COVID-19.

Про це стало відомо із протоколу №39 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 червня 2020 року.

Враховуючи погіршення епідемічної ситуації на території Вінницької міської ОТГ, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила встановити на території Вінницької міської ОТГ початок роботи з 7:00 години для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами, крім ринків та продовольчих магазинів, які працюють у цілодобовому режимі, йдеться у документі.

До продовольчих товарів відносяться товари, що представляють собою харчові продукти в натуральному або переробленому вигляді, призначені для використання людиною в якості їжі, бутильована питна вода, алкогольна продукція (у тому числі пиво), безалкогольні напої, жувальна гумка, а також біологічно активні добавки (джерело buh.ligazakon.net).

Нагадаємо, що 23 червня Вінницька міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення початку роботи о 10:00 (або більш пізній годині) для низки суб’єктів господарювання.

Зокрема йшлося про заклади, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів, поштовою та кур’єрською діяльністю, тимчасовим розміщуванням та організацією харчування (готелі, кафе та ресторани – авт.), а також страховою діяльністю, освітою, наданням соціальної допомоги. До цього переліку входять і ті суб’єкти господарювання, які працюють у сферах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку.

Ілюстративне фото – myofficemagazine.co.za

Читайте також: У Вінниці обмежили час роботи нічних клубів та ресторанів

Читайте також: Вінниччина – в переліку областей, де виявили найбільше порушень умов карантину

Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: статистика поширення по районах станом на 28 червня. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.