Моргунов: у вінницькому “Кристалі” планують створити агрокластер від міжнародної компанії

13:40
Автор: admin
Become a Patron!

У Вінниці на базі майбутнього муніципального технопарку “Кристал” планують розмістити агрокластер міжнародної компанії Vitagora. 

Як повідомив на своїй сторінці вінницький міський голова Сергій Моргунов, про таку ідею говорили під час візиту вінницької делегації до французького міста Діжон.

За словами Моргунова, мова йшла про виробництво органічних продуктів у Вінниці разом зі згаданою компанією. Як повідомляється, Vitagora поєднує більше 500 підприємств, дослідницьких центрів, стартапів, а у 2015 року отримала європейську відзнаку «Золотий лейбл управління кластерами».

Окрім того міський голова повідомляє про перспективи співпраці між вінницьким аграрним та технічним університетами Вінниці та іншою французькою компанією AgrOnov, яка працює у сфері освіти, експериментальних досліджень та надає супровід інноваційним проектам в агропромисловому секторі. Як зазначає міський голова, такі ініціативи підтримують також у Міністерстві Європи та закордонних справ Франції,

Нагадаємо, що 4 жовтня Вінницька міська рада затвердила Концепцію розвитку майбутнього інноваційно-технологічного парку “Кристал”. 

Вінницький муніципальний інноваційно-технологічний парк створять на території заводу “Кристал” (вулиця 600-річчя, 21). Він буде першим в Україні та стане головним міським осередком, який буде виконувати функції “інкубатору стартапів”, а також допоможе інтеграції наукових, бізнесових та студентських середовищ Вінниці.

Відомо, що проект планують запустити після 2020 року і на територіях, де колись розташувався “Кристалі” вже почали підготовку до його будівництва. Відомо, що цей технопарк матиме 8530 м2 приміщень, 1000 м2 івент-площ і понад 100 офісів, а також коворкінг, обладнаний Fab Lab та інше.

Читайте також: Банк експертів, Fab Lab та мільйонні прибутки: у Вінниці розробили концепцію технопарку “Кристал”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.