Тарас Прохасько презентує у Вінниці книгу “Бо є так” і виступить з музикантом Миколою Доляком

14:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 12 Січня 2022, в 23:40

За кілька тижнів, 15 січня, до Вінниці приїде український письменник Тарас Прохасько. Він презентує тут свою нову книгу “Бо є так” і виступить з музикантом Миколою Доляком (“Очеретяний кіт”).

ОНОВЛЕННЯ: Захід перенесено на 21 січня (п’ятниця). Усі квитки залишаються дійсними.

В анонсі заходу йдеться, що це буде презентація спільного літературно-музичного проєкту “Так Але – Але не так” який створено за мотивами попередньої книги Тараса “Так, але”.

Нагадаємо, що читання письменника Тараса Прохаська та виступ музиканта Миколи Доляка у Вінниці вже були. Це сталось наприкінці жовтня в рамках вінницького фестивалю “AirFest”. Детальніше про це, читайте і дивіться у матеріалі: «Коллаба Поділля та Франківщини»: у Вінниці відбувся спільний виступ Тараса Прохаська та Миколи Доляка

Цього разу Тарас Прохасько також читатиме свої есеї, а Микола Доляк виконає пісні на тексти з цієї збірки. Однак відбудеться ще презентація нової книги короткої прози “Бо є так”.

Фото – meridiancz.com

– Ця груба книжка короткої прози збудована за взірцем клепсидри – водяного годинника. Десять років досвіду пізнання розпорошені у кількох десятках нотаток, кількох тисячах речень. Читаючи їх, можна всіляко поводитися із часом. Залежно від налаштування струменя. Пропустити через себе на повну силу впродовж кількох днів; випускати мало не по краплі впродовж кількох років… Або віднайти якусь власну ненормальну гру з ритмом закручування і відкручування годинникового краника, – йдеться в анотації.

Прочитати уривок книги Тараса Прохаська “Бо є так” можна на сайті видавництва “XXI” за ЦИМ посиланням.

Виступ Тараса Прохаська і Миколи Доляка відбудеться у суботу 15 січня на “Малій сцені” в ресторані “Трофей” (вул. Театральна, 20). Початок о 19:00 годині. Вартість квитків: 200 грн (до 10 січня), 250 грн (з 10 січня), 300 грн (у день події). Придбати квитки можна за ЦИМ посиланням

Організатори з NGO SUN, кажуть, що на заході можна буде придбати примірник книги та підписати його в автора.

Фото – pen.org.ua

Тарас Прохасько письменник, журналіст, один із представників станіславського феномену. Лауреат Шевченківської премії 2020 року за збірку есеїстики “Так, але…”. Дебютна книга “Інші дні Анни” вийшла друком 1998 року та отримала премію видавництва “Смолоскип”. Здобув популярність завдяки особливому інтимному стилю, спогляданню й зображенню життя у різних його проявах. 2011 року книгу Тараса Прохаська “БотакЄ” було визнано Книгою року. 2013 року премією “Книга року BBC” було відзначено дитячу книжку Тараса Прохаська “Хто зробить сніг”, створену разом з Мар’яною Прохасько. 2013 року отримав Премію імені Юрія Шевельова за книгу “Одної і тої самої” (видавництво “Меридіан Черновіц”). 2019 року отримав “Книгу року BBC” за збірку “Так, але…” (переможець у номінації “Есеїстика”). Твори автора перекладались польською, німецькою, англійською та російською мовами (джерело – meridiancz.com).

Афіша – зі сторінки події  Фейсбук

Читайте також: Про ландшафти та голос жінок у поезії: у Вінниці відбулися літературні читання Сергія Жадана та Катерини Калитко. ФОТО

Читайте також: Безумовна відвертість: як на вінницькому «AirFest» вперше виступив Стас Корольов. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.