«Ситуація SOS»: Вінницький центр служби крові терміново потребує донорів

15:39
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Вінницький обласний центр служби крові потребує донорів всіх груп. Медики нарікають, що кожного дня донорів стає все менше.

Станом на 29 грудня у Центрі критична кількість доз крові всіх груп. Про це повідомляють на сторінці Центру служби крові у Facebook.

– У Вінницькому обласному центрі крові склалася ситуація SOS, яка не вирішиться без вашої участі та допомоги. На сьогоднішній день коридори та кабінети нашого центру спорожніли і кількість донорів, що нас відвідують з кожним днем стає все меншою. Попереду багато святкових новорічних днів, які ми всі бажаємо зустріти у колі наших рідних і близьких. Та найбільше цього бажають люди, що на даний момент знаходяться на лікарняному ліжку. Ми з вами можемо здійснити їх бажання разом. Достатньо завітати в наш центр і стати донором крові та/або її компонентів, – йдеться у повідомленні Центру.

Центр служби крові розташований за адресою вул. Пирогова, 48. Працює у будні дні з 8 до 14:30. Довідки за телефоном 067 492 00 34.

Для здачі крові потрібно:
– досягти повноліття та важити понад 50 кілограмів;
– не вживати алкоголь за 48 годин до здачі крові;
– не приймати лікарські засоби за 72 години до здачі крові;
– не палити протягом двох годин до процедури та протягом двох-трьох годин після;
– не вживати молочні продукти та жирну їжу за добу до здачі крові;
– мати при собі посвідчення особи;
– легко поснідати та випити півлітра води або чаю.

Читайте також: “Донорів втричі менше”: як працює центр служби крові під час карантину та як заохочує вінничан рятувати життя

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.