Силовики закликають до співпраці вінничан, які мають дрони

15:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничани, які мають дрони та хочуть зробити свій внесок у захист Вінниці, можуть допомагати силовикам. Потрібно буде оперативно збирати інформацію та робити фото і відеофіксацію в місцях, де буде така необхідність.

Як передають на сайті Вінницької міської ради, про це повідомив Денис Закаблук, речник Управління СБУ у Вінницькій області.

Об’єднуємо зусилля з вінничанами, щоб мінімізувати час реагування на повідомлення про ймовірну небезпеку. Наразі наша служба, як і всі інші силові підрозділи міста й області, працює цілодобово. Для нас цінна кожна хвилина, тому пропонуємо людям із корисною технікою співпрацювати та разом знешкоджувати ворога. Радимо цій категорії громадян об’єднатися і допомагати, – зазначив Денис Закаблук.

Усі, хто хоче допомогти у війні з диверсантами на території міста та мають квадрокоптер, можуть звернутись за телефоном: (095) 085 63 83 та через Телеграм @kopterua

Ілюстративне фото – creativity.ua

Читайте також: Як відрізнити ворога і куди повідомляти про російську техніку, мітки, підозрілих осіб, ДРГ тощо – збірка

Читайте також: Як стати волонтером, зробити коктейль Молотова чи допомогти поліції: як кожен українець може допомогти перемогти у війні

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.