Силовики на старті: у Вінниці бігтимуть та збиратимуть гроші на літній відпочинок дітей

14:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наступної суботи у Вінниці відбудеться благодійний забіг. Його мета в тому, аби зібрати кошти на оздоровлення дітей, які переїхали до Вінниці з тимчасово окупованих територій. 

Благодійний забіг «Чужих дітей не буває» відбудеться 2 червня і буде приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, який щороку традиційно відзначають першого червня.

Ініціювали проведення заходу громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» та громадська організація «Українська асоціація інвалідів АТО». Марафон відбуватиметься також за підтримки народного депутата України Сергія Кудлаєнка та міського голови Сергія Моргунова, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Голова громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський зазначив, що метою забігу є збір коштів на літнє оздоровлення 80 дітей з Луганської та Донецької областей. Організатори сподіваються завдяки забігу зібрати близько 400 тисяч гривень і усі ці кошти буде використано для облаштування дитячого відпочинку та оздоровлення протягом 24 днів у дитячому санаторії «Подільський Артек».

Попередньо заплановано, що у благодійному забігу візьмуть участь військовослужбовці Повітряних сил Збройних сил України, Військової частини 3008 та 3028 Національної гвардії України, представники Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, Прокуратури Вінницької області, Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області, Головного управління Національної Поліції у Вінницькій області, Управління патрульної поліції у Вінницькій області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області, Державної служби охорони, а також ветерани десантних військ області.

– Благодійний забіг «Чужих дітей не буває» – це перша акція такого формату на Вінниччині і я переконаний, що не остання. Це гарна нагода для кожного долучитися до справи допомоги дітям, тому що справедливо говорять, що чужих дітей не буває, – зазначив народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

Реєстрація учасників забігу розпочнеться о 9:30 на площі Костянтина Могилка (проспект Космонавтів). Старт – о 10:15.

Учасники подолають маршрут по Хмельницькому шосе: від площі Могилка до Центрального парку культури і відпочинку. Фінішують біля арки парку і орієнтовно об 11:00 відбудеться оголошення результатів благодійного забігу «Чужих дітей не буває».