Священик з Вінниччини, який закликав до поширення “колорадської” стрічки, уникнув покарання

9:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

Священик Московського патріархату з Вінниччини не буде жодним чином засуджений за публічне поширення сепаратистської символіки та заклик до масового поширення “колорадських” стрічок через завершення строку давності розгляду справи. 

Про це повідомляє “Депо.Вінниця” з посиланням на постанову Немирівського районного суду Вінницької області.  У постанові зокрема повідомляється про закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно священика УПЦ московського патріархату Дмитра Курмоярова за фактом демонстрації георгіївської стрічки. Про це інформує Depo.Вінниця із посиланням на відповідний документ у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Провадження у справі закрили, оскільки закінчилися строки притягнення до адміністративної відповідальності.

“На час розгляду справи, 24 травня 2018 року, вже закінчився 3-місячний строк, не пізніше якого може бути накладено адміністративне стягнення”, – йдеться у постанові.

Як відомо із матеріалів справи, правоворушник використовував зображення георгіївської стрічки у своєму профілі соціальної мережі Facebook. Адміністративний протокол на Дмитра Курмоярова склали за частиною першою статті 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення: виготовлення та пропаганда георгіївської стрічки.

Протокол на монаха-блогера складали 7 лютого 2018 року, до суду протокол надійшов 15 лютого. Потім суддя повернула матеріали в поліцію, бо, нібито, районний суд не уповноважений розглядати таку категорію справ.

5 травня 2018 року протокол разом із доданими матеріалами знову повернувся до Немирівського райсуду, а 16 травня було визначено суддю, яка розглядатиме цю справу.

Читайте також: Колорадський флешмоб у Вінниці або Безкарність породить самосуд