Священика з Вінниччини судитимуть за антиукраїнську пропаганду

16:59
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Вінницький ієромонах Іоанн (Курмояров) з Московського патріархату заявляє, що Служба Безпеки України відкрила проти нього адміністративну справу за поширення забороненої символіки.

Зокрема ідеться про зображення георгієвської стрічки та комуністичної символіки. Про це Курмояров заявив сам на своїй сторінці у Фейсбук, виклавши копію відповідної повістки.

За словами священика, СБУ відкрило справу у звязку з публікацією ним комуністичної символіки 9 травня минулого року. На зображенні, зокрема, була присутня георгіївська стрічка.

За словами Курмоярова, якщо суд присудить йому штраф і він його сплатить, після цього він буде надалі поширювати подібну символіку, позаяк вважатиме, що “вже за це заплатив”.

Курмояров по центру

“Я поки подумав: по-перше, мені загрожує штраф, і поки його немає я спокійно можу розміщувати зображення георгіївської стрічки де завгодно? По-друге, коли заплачу штраф, буду носити георгіївську стрічку відкрито, тому що вважаю, що заплатив за таку можливість. Ну і по-третє, коли ця ідіотська влада піде зі сцени, буду домагатися матеріальної і моральної компенсації і вибачень від СБУ”, – заявив священик.

Окрім того Курмояров публічно закликав користувачів соцмережі порушувати українське законодавство та пропагувати георгіївську стрічку:

“Прохання таке, всі хто не боїться розміщуйте фото георгіївських стрічок у будь-яких групах особливо де бувають нацики. І якщо є така можливість, повідомте про цей випадок у будь-які доступні для вас ЗМІ. У будь-якому випадку зі свого боку я зроблю все щоб СБУ пошкодувала про те, що зі мною зв’язалась”, – написав він.

Окрім вже згаданого зображення, на сторінці Курмоярова достатньо антиукраїнських та проросійських закликів, а також саператистської символіки.

Нагадаємо, що вчора Мережу обурили наміри УПЦ МП збудувати на околиці Вінниці цілий мікрорайон. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі Церква City: у Вінниці УПЦ МП хоче збудувати “релігійний” район з церквою, басейном і трапезною. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.