Сумоїст та акробати з Вінниччини вибороли золоті медалі на XII Всесвітніх іграх 2022

15:49
Become a Patron!

Вінничани – сумоїст Важа Даіаурі, акробати Данило Стецюк та Богдан Пограничний – вибороли золоті медалі на XII Всесвітніх ігор 2022. У Вінниці 2 серпня їм вручили сертифікати на річну стипендію міської ради.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Всесвітні ігри проходили у Бірмінгемі з 7 по 19 липня. Україна посіла третє місце у медальному заліку. Загалом, українці мають 45 медалей: 16 золотих, 12 срібних, 17 бронзових.

Одна із нагород найвищого ґатунку на рахунку сумоїста з Вінниччини Важі Даіаурі. Тренує його власний батько, Заслужений тренер України, Заслужений працівник галузі фізичної культури та спорту Важа Даіаурі.

Було дуже непросто готуватись до Всесвітніх ігор, до того ще й відчувався психологічний тиск. Тому, ця перемога далась мені вдвічі важче. Мій шлях до золотої нагороди був сповнений різних перешкод, але перемога від цього ще більш приємна, – розповідає переможець Важа Даіаурі.

Крім цього, «золото» здобув дует акробатів з Вінниці. Разом Данило Стецюк та Богдан Пограничний тренуються із 2017 року. А привела їх у спортивну акробатику Заслужена тренерка України Валентина Ровенчак. Далі тренером хлопців став Заслужений тренер України Юрій Голяк. Водночас до Всесвітніх ігор юнаків він готував разом із Заслуженим тренером України Галиною Ковальчук.

Коли ми виходимо на майданчик і розпочинаємо виступ у нас одна ціль і мета – продемонструвати, що українці – нація переможців. А уже після цього нас переповнюють емоції, – каже чемпіон-акробат Всесвітніх ігор 2022 Данило Стецюк.

Голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський наголосив, що вінницькі спортсмени доклали неймовірні зусилля й отримали гідний результат:

Вони своєю важкою щоденною працею досягли великих успіхів. І їх імена вже вписані в скрижалі спортивної історії України та світу. Ми впевнені, що ці медалі – лише початок у спортивній кар’єрі хлопців. Ці золоті медалі ціняться ще більше, бо в час, коли Україна перебуває в стані війни з рф, і, коли наш Прапор підіймається та лунає наш Гімн на весь світ – це на сьогодні неоціненний внесок у розвиток і перемогу нашої держави.

 

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Біг заради ЗСУ: вінничанка планує пробігти 50 км і зібрати кошти на авто для бійців

Читайте також: Сумоїст з Вінниці Важа Даіаурі став чемпіоном Всесвітніх ігор в США. ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.