Сумоїст з Вінниці Важа Даіаурі став чемпіоном Всесвітніх ігор в США. ВІДЕО

15:43
Автор: Vежа

Вінницький спортсмен Важа Даіаурі став чемпіоном у боротьбі сумо в середній вазі на Всесвітніх іграх-2022, які відбуваються в США.

Як йдеться на Telegram-каналі Вінницького міського голови Сергія Моргунова, загалом за два дні змагань Україна вже має 17 медалей і посідає друге місце у медальному заліку.

За повідомленням “Вінницької арени”, у фінальному поєдинку сумоїст з Вінниці переміг представника Японії Шиона Фуджісаву.

Відомо, що вакож Вінниччину у складі національної збірної представляють акробати Данило Стецюк і Богдан Пограничний. Ігри відбуваються в американському місті Бірмінгем. Триватимуть вони до 17 липня. Наразі українці завоювали чотири золоті, шість срібних і три бронзові медалі у чотирьох видах спорту та очолюють командний залік.

Важа Даіаурі –  майстер спорту міжнародного класу, вихованець спортшколи №5. Його тренує батько – Заслужений тренер України Важа Даіаурі (старший).

Фото – з Telegram-каналу Сергія Моргунова, відео – “Вінницької арени”