Суд виправдав Олександра Вешелені у звинуваченні в корупції

19:19
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 28 вересня, Вінницький апеляційний суд закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно директора департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. 

Йдеться про Олександра Вешелені, якого звинувачували в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (частини 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) – закупівлі послуг з конфліктом інтересів.

Як повідомляється на сайті суду, те, що посадовець, підписуючи документи, діяв в умовах реального конфлікту інтересів, не було доведено.

Раніше міський суд першої інстанції визнав Вешелені винним та наклав штраф (3400 гривень). Сьогодні в апеляційній інстанції постанову міського суду скасували.

 

Пояснюється, що очільник департаменту підписав акти приймання-передачі послуг до договору про надання послуг з фізичною особою-підприємницею, з якою нібито мав позаслужбові стосунки: обоє значилися засновниками громадської організації.

Однак, як зауважив на судовому засіданні Олександр Вешелені, на час призначення його директором департаменту громадською діяльністю не займався. Тож дій в умовах конфлікту інтересів не вчиняв.

Нагадаємо, раніше Олександр Вешелені назвав обвинувачення проти нього “надуманою дискредитаційною кампанією”.

Нагадаємо, Олександра Вешелені призначили на посаду очільника департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради наприкінці жовтня 2019 року. До цього він, зокрема, працював менеджером з комунікації мережі Книгарень “Є”, був співорганізатором конференцій TEDxVinnytsia, програмним директором Міжнародного фестивалю оповідання “Intermezzo” (2015-2016) та директором Міжнародного фестивалю “Острів Європа” у Вінниці.

Олександр – лауреат премії “METAPHORA” за переклад есеїв Ласло Краснагоркаї (2017).

Читайте також: Суд першої інстанції оштрафував директора департаменту маркетингу міста та туризму Олександра Вешелені

Читайте також: У Вінниці відсторонили від посади очільника департаменту маркетингу міста та туризму міськради

Фото з архіву Vежі та з сайту Апеляційного суду

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.