Суд над педагогами, які побили іноземця, вкотре перенесли: обвинувачений пригрозив журналістам позовом. ВІДЕО

17:34
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Оновлено: 10 Червня 2020, в 15:32

Сьогодні, 16 січня, мав відбутись суд над педагогами Чукавіним та Дзядиком, які побили іноземного волонтера та його сина. Проте засідання вкотре не відбулося: цього разу через зайнятість судді Шидловського в іншій справі.

Повноцінного засідання у справі цього дня знову не відбулося: працівники суду лише узгодили зі сторонами процесу дату наступного засідання.

Водночас вже вийшовши із судової зали, обвинувачений Чукавін намагався спровокувати конфлікт з журналістами Vежі, які системно висвітлюють перебіг процесу. Так, Віталій Чукавін заявив, що сам в минулому є журналістом і навіть продемонстрував копії нібито журналістських посвідчень видань “РІА” та “Вінницькі відомості” і заявив, що позиватиметься проти журналістів Vежі.

Суть ймовірного позову Віталій Чукавін пояснити не зміг, проте зазначив, що побиття Фераса Аль Хурані відбулося з побутових, а не расових чи національних, мотивів. Наостанок заявив, що переможе всіх “гресманів”, заявивши, що це – окрема національність.

Нагадаємо, йдеться про випадок, що стався у Вінниці минулого року на початку липня. Тоді двоє чоловіків – Віталій Чукавін та Андрій Дзядик, зробили зауваження громадянину з Еміратів за те, що той палив у недозволеному для цього місці.

Розмова переросла у бійку. Ферас Аль Хурані та його неповнолітній син (який намагався заступитись за батька) отримали серйозні тілесні ушкодження: у батька вибито три передні зуби, лікарі діагностували струс мозку, закриту черепно-мозкову травму, у нього пошкоджене перенісся, видно садна на тілі. У його 16-річного сина також струс мозку, синець на шиї та психологічна травма.

І поприи те, що Чукавін та Дзядик виступають обвинуваченими у справі, минулого судового засідання вони звернулися до судді Шидловського з клопотанням долучити до матеріалів справи ухвалу, що фактично поновлює провадження, в якому вже Чукавін виступає потерпілим внаслідок тієї ж бійки. Також Чукавін хотів долучити до матеріалів і медичні висновки про власні травми, які він нібито отримав внаслідок згаданої сутички.

Однак через те, що це, фактично, два різних провадження й в “зустрічному” провадженні  поки немає підозрюваного, суддя Шидловський згадані документи не долучив.

Натомість, наступне засідання, на якому повинні початись допити свідків, було призначене на 26 лютого, о 10:00.

Фото з архіву

Читайте також: “Араб забажав крові”: вінницький вчитель, який побив іноземця, вважає жертвою себе. ВІДЕО

Читайте також: “Все тільки починається”: обвинувачені в побитті волонтера у Вінниці погрожують судом журналістам і медикам. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.