Студентів Вінниці запрошують на загальноміське прибирання

11:25
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Студенти Вінниці з 1 квітня долучаться до загальноміського прибирання. Молодь приєднається до прибирання місць загального користування спільно з представниками КП «Муніципальна варта».

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, долучитись до акції можуть усі вінницькі студенти. Начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур розповів:

– У цьому році міська акція «Студентська молодь Вінниці за чисте довкілля» розпочнеться першого квітня, якщо не завадить погода. До прибирання міста можуть долучитись студенти усіх навчальних закладів. Усім, хто виявить бажання робити своє місто чистішим, ми дамо пакети різних кольорів для збору сміття, щоб одразу сортувати відходи. Наприклад, в пакети синього кольору збиратимуть пластик, який потім буде перероблено на щось корисне.

– Також для нас важливо створити безпечні умови для учасників акції. Хоч і прибирання відбуватиметься на свіжому повітрі, студенти будуть дотримуватись дистанції, а під час спілкування використовуватимуть індивідуальні засоби захисту, – зазначив Чигур.

Йдеться про прибирання парків, скверів, берегів річок та місць загального користування. Як пояснив Vежі Віталій Чигур, тим студентам, які хочуть долучитись до акції, варто звернутись до адміністрації свого навчального закладу.

Зазначається, що акція «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля» та заходи до Дня довкілля, який відзначають у третю неділю квітня, триватимуть у місті до кінця квітня.

Читайте також: Понад сто студентів вийшли прибирати Лісопарк: у Вінниці розпочалися міські “суботники”. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.