Стрижавський кар’єр попереджає про заплановані на сьогодні вибухові роботи

9:33
Автор: Юлія Плахтій

Сьогодні, 12 жовтня, у Стрижавці, що неподалік Вінниці, лунатимуть вибухи – буде проведено планове подрібнення гірської породи.

Як ідеться на сайті Стрижавської громади, подрібнення будуть здійснювати методом свердловинних зарядів.

“За інформацією ТОВ “Стрижавський граніт” 12.10.2021 року з 12:00 до 18:00 год. буде проведено планове подрібнення гірської породи методом свердловинних зарядів” – йдеться у повідомленні на сайті громади.

Нагадаємо, що також сьогодні заплановано антитерористичні навчання в Могилів-Подільському районі Вінниччини. У зв’язку із цим можливі тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо. Детальніше – за ЦИМ посиланням.

“Метод свердловинних зарядів — застосовується на кар’єрах при уступній відбійці і проведенні траншей, а також для відбійки руди в очисних вибоях з паралельним або віялоподібним розташування свердловин, при розробці ціликів і при відбійці стелин. Заряд у свердловині розміщують у вигляді суцільної або переривчастої колонки, яка згори засипана вибійним матеріалом (забивкою). Свердловини висаджують серіями, які розташовані паралельно до вибою у один (одиничне висадження) або декілька рядів (багаторядне висадження). Висадження здійснюється електричним способом або за допомогою детонуючого шнуру” – Вікіпедія.

Фото – https://naparise.com/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.