“СтопВірус”: лікарням Вінниччини доставили 960 “Пакунків пацієнта”. ФОТО

18:16
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

За два тижні до двадцяти трьох лікарень Вінницької області доставили 960 “Пакунків пацієнта” від спецфонду «СтопВірус».

Про це розповіла Vежі Олена Данілова, координаторка спецфонду «СтопВірус».

Нагадаємо, пакунки містять необхідні медичні засоби та вітаміни, засоби особистої гігієни та побутові речі, які мають полегшити перебування пацієнтів у лікарнях. Їх пропорційно розподіляють по всіх закладах Вінницької області, де лікують пацієнтів з COVID-19.

 

Призначені вони саме для пацієнтів, які лише прибувають до медичного закладу, а не вже лікуються там.

“Пакунки пацієнта” намагаються доставляти щодня до кількох районів області. Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, сьогодні пакунки отримали районні лікарні Тиврова, Томашполя та Тульчина.

Зокрема, цього тижня “Пакунки пацієнта” доставили до Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування, Немирівської центральної районної лікарні, Жмеринської центральної районної лікарні, а також до лікарень Гайсинського, Крижопільського, Могилів-Подільського, Тростянецького, Тульчинського та Шаргородського районів і міста Ладижин.

Як розповіла Данілова, представники спецфонду “СтопВірус” за два тижні до 23 лікарень Вінниччини доставили 960 «Пакунків пацієнта». Завтра планується віддати ще 80 пакунків у два останні медичні заклади, де лікують хворих на коронавірус.

Відтак, перша партія з 1040 “Пакунків пацієнта” буде повністю розподілена до медичних закладів. Тому наразі в спецфонді збирають кошти на другу партію.

 

Фонд громади «Подільська громада» запрошує усіх небайдужих підтримати проєкт. Якщо ви бажаєте здійснити благодійний внесок, це можна зробити на будь-який з цих рахунків, поданих нижче.

Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада»,
Код ЄДРПОУ 35904183,
UA103026890000026003055353304
ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)

Або
р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)

Фото з фейсбук-сторінки “Подільської громади”

Читайте також: У Вінниці презентували «Пакунок пацієнта» для допомоги хворим на COVID-19. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.