Сто одиниць техніки та майже 10 тисяч тонн протиожеледної суміші: як у Вінниці готуються до зими

16:33
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Комунальні підприємства Вінниці аже готові до осінньо-зимового сезону. Для боротьби з ожеледицею закупили майже 10 тисяч тонн солі та відсіву, а для боротьби з наслідками негоди приготували близько 100 одиниць техніки.

Про це сьогодні, 26 вересня, на засіданні виконкому доповів Григорій Пурдик, директор Департаменту міського господарства. Так, з його слів, для приготування протиожеледної суміші управляючі компанії міста уклали договори на придбання 600 тонн відсіву та 126 тонн солі.

 

Для боротьби з ожеледицею в зимовий період на сьогоднішній день вже закуплено та складовано 3,9 тисяч тонн технічної солі та 1,7 тисяч тонн відсіву, також проведено конкурсні торги на придбання ще 4,6 тисяч тонн технічної солі (на даний час вже надійшло 12 вагонів солі), – розповів Григорій Никанорович. – Усі матеріали мають поставити у жовтні 2019 року.

Нагадаємо, що природний мінерал бішофіт, що має протиожеледні властивості, цієї зими у Вінниці не будуть використовувати. Про це раніше Vежі повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. За його словами, головна причина – висока вартість матеріалу. Детальніше про це – ТУТ.

 

Щодо техніки, то директор Департаменту міського господарства зазначив, що для роботи в зимовий період підготовлено 72 одиниці спеціалізованої техніки, зокрема цього року було придбано два самоскида “ФОРД” з зимовим обладнанням (ВШУ). Втім, зі слів Григорія Пурдика, у разі значного погіршення погодних умов, можливе додаткове залучення ще 32 одиниць спецтехніки підрядних організацій.

Крім того для забезпечення належного відведення атмосферних опадів з дорожнього покриття у найбільш проблемних місцях було відремонтовано ділянки мереж зливової каналізації, приведено до належного стану зливоприймальні решітки та оглядові колодязі. Так, у цьому році виконали роботи з реконструкції та будівництва 1,4 кілометра мереж зливової каналізації, в тому числі по вулицях: Лук’яновського, Шимка, Замостянській, Пирогова, проспекті Коцюбинського, 37, Пластовій, Станіславського та Порика.

Фото Олесі Яненко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.