Станція сортування вторсировини “Shuttle” проводить благодійний конкурс, кошти з якого направлять на авто для прикордонного загону

20:42
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінницька молодіжна станція сортування вторсировини “Shuttle” проводить благодійний конкурс за донат для ЗСУ. Зібрані кошти підуть на купівлю авто для Могилів-Подільського прикордонного загону.

Як ідеться на інстаграм-сторінці “Shuttle”, благодійний конкурс за донат проводиться до 8 вересня до 23:59.

Умови участі: аби отримати номерок учасника конкурсу необхідно зробити пожертву у монобанку на суму кратну 100, тобто 100, 200, 300 гривень. Після поповнення банки написати під дописом у коментарях “Беру участь у конкурсі”. Кількість номерків необмежена, тому чим більша сума, тим більші шанси на перемогу. Результати розіграшу 9 вересня на сторінці “Shuttle”.

У конкурсі можна виграти один із 6 лотів від екокомпаній, зокрема, поясну сумку-бананку, чайну церемонію на двох, косметичку, зіткану на старовинних верстатах у селі Стіна, крафтові веганські соуси, смачний улич із напоєм.

Організатори конкурсу зазначають, що зібрані кошти підуть на купівлю авто “Nissan X-Trail” для 24 прикордонного загону, в/ч 2193, Могилів-Подільського прикордонного загону, відділення повітряної розвідки. Повна ціна авто для розвідки та його покрасу – 136 000 гривень.

Контактний номер у разі наявності питань щодо авто – Бураков Михайло Володимирович +380679005059.

Фото – з інстаграм-сторінки станції сортування “Shuttle”