Стало відомо про загибель дев’ятьох захисників з Вінниччини

15:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель дев’яти захисників з Вінниччини: Задачіна Олега Миколайовича, Зволейка Максима Олександровича, Миколи Тищенка, Романа Фурманчука, Кобзаря Владислава Ігоровича, Базенка Владислава Романовича, Яворського Володимира Миколайовича, Полончука Андрія Петровича та Рикова Владислава Миколайовича.

– На Донеччині 29 грудня 2022 року загинув Задачін Олег Миколайович – мешканець Могилів-Подільської громади.

– На Донеччині 9 січня під час виконання бойових завдань і порятунку побратимів загинув Зволейко Максим Олександрович – мешканець Жмеринської громади. Захиснику було 25 років. Він був старшим стрільцем-оператором механізованого взводу. У громаді 8 лютого було оголошено Днем жалоби.

– Під час виконання одного з бойових завдань мешканець Жмеринської громади Микола Тищенко отримав травму. Він проходив лікування у шпиталі в Дніпрі, але 28 січня його не стало. Захисник з січня 2023 року стояв на захисті України. Він був старшим стрільцем-оператором відділення механізованого взводу. Воював на Лиманському напрямку.

– На Донеччині 2 лютого внаслідок скинутої ворогом керованої авіабомби загинув Роман Фурманчук – мешканець Жмеринської громади. Захиснику був 41 рік. Він знищував ворога, адже був снайпером ще у часи строкової служби в армії. Повернувся в стрій воїн і після лікування та реабілітації, які проходив в результаті поранення в Авдіївці у серпні 2022 року. З цього часу Роман став механіком-радіотелефоністом. Він був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України» та медаллю «За оборону Авдіївки». У громаді 10 лютого було оголошено Днем жалоби.

– На Донеччині 2 лютого загинув вінничанин Кобзар Владислав Ігорович. Він долучився до лав Збройних Сил України на початку повномасштабного вторгнення. Був зв’язківцем. Захиснику було 24 роки. Сьогодні, 11 лютого, відбулось прощання із загиблим.

– На Лиманському напрямку 3 лютого загинув уродженець Києва, мешканець Вінниці Базенко Владислав Романович. Свій бойовий шлях розпочав у 2016 році. Щойно досяг повноліття, став на захист Батьківщини пліч-о-пліч із батьком. Там і застала його звістка про повномасштабне вторгнення. Був старшим солдатом, брав участь у найзапекліших боях та, попри поранення, не полишав передову. Захиснику було 27 років. Сьогодні, 11 лютого, відбулось прощання із загиблим.

– На Донеччині 8 лютого загинув Яворський Володимир Миколайович – мешканець міста Бершадь.

– На Луганщині 9 лютого загинув Полончук Андрій Петрович – мешканець с. Ольгопіль. Він був кулеметником стрілецького відділення. У 2022 році був призваний на захист України.

– У боях за Україну загинув вінничанин Риков Владислав Миколайович. Захиснику було 30 років. Він був пілотом Повітряних сил Збройних Сил України. Мав на своєму рахунку 385 бойових вильотів та статус повного кавалера ордена «За мужність». Прощання із загиблим відбулось 10 лютого.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – gettyimages

Читайте також: Стало відомо про загибель тринадцятьох захисників з Вінниччини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.