Стадіон з біговими доріжками: у Вінниці планують відремонтувати спортивне ядро школи №29

19:20
Автор: В'ячеслав Луцков

Вінницька міська влада планує реконструювати спортивне ядро загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 за понад 19 мільйонів гривень. У разі успішної закупівлі, роботи планується завершити до 20 серпня 2021 року.

Наразі у відповідній тендерній закупівлі вже відбувся аукціон, а замовник робіт, Департамент капітального будівництва Вінницької міськради, опублікував повідомлення про намір укласти договір з його переможцем.

– Планується будівництво стадіону розміром 35 на 60 метрів з біговими доріжками. Також запроектоване будівництво комбінованого стадіону для гри в волейбол та баскетбол розміром 16Х30 метрів та будівництво трибун на 160 місць, – розповів журналістам Ігор Откидач, в.о. директора Департаменту капітального будівництва Вінницької міськради.

Очікувана вартість реконструкції спортивного ядра закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гуманітарно-естетичний колегіум №29 Вінницької міської ради” по вул. Київська, 149 становила 19 297 333 гривень, а запропонована переможцем аукціону, ТОВ “ДИНАМО ІНВЕСТ” – 19 018 530 гривень.

 

 

Наразі тендерна закупівля перебуває на етапі “Пропозиції розглянуті”, а замовник опублікував повідомлення про намір укласти договір. У разі успішного завершення тендерних процедур роботи планується завершити до 20 серпня 2021 року.

Фото – зображення з сюжету ВІТА

Читайте також: МІКРОрайони Вінниці: Київська, Можайка, ДПЗ, Хутір Шевченка та Десна

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.