США, Канада та Велика Британія вводять нові санкції проти громадян росії за анексію українських територій

19:10
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У відповідь на анексію росією чотирьох областей України низка країн почала вводити нові санкції проти російських чиновників, військових та членів їхніх сімей. Зокрема, про введення санкцій оголосила Канада, США та Велика Британія.

Так, Канада запроваджує санкції проти, зокрема, 43 російських олігархів, фінансових еліт та членів їхніх родин, а також підтримуваних росією “високопосадовців” у Донецьку, Луганську, Херсоні та Запоріжжі. За словами Міністерки закордонних справ Канади Мелані Жолі ні “референдумами”, ні спроба росії анексувати українські території не вплинуть на позицію Канади, оскільки вся територія України залишиться територією України.

Велика Британія вже ввела санкції проти голови Центробанку Росії Ельвіри Набіулліної. Їй заборонений в’їзд до країни та заморожені всі можливі активи (якщо такі є).

Також про введення нових санкцій оголосив Мінфін США – до списку включили 14 осіб із військово-промислового комплексу, 278 членів Держдуми й Ради федерації та родичів деяких високопосадовців. Санкції наклали й на родичів міністра оборони рф сергєя шойгу, а також на дружину та сина колишнього президента росії та заступника секретаря Ради безпеки рф дмитрія медведєва та голову Центробанку ельвіру набіулліну. Окрім цього, США запроваджує візові обмеження щодо громадянина росії Очур-Суге Монгуша, який катував українського військовополоненого.

Ілюстративне фото – https://www.radiosvoboda.org/

Читайте також: путін підписав “договори” про анексію окупованих територій України та закликав українську владу сісти за стіл переговорів

Читайте також: Україна подає заяву на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.