путін підписав “договори” про анексію окупованих територій України та закликав українську владу сісти за стіл переговорів

16:37
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

президент рф володимир путін сьогодні оголосив про анексію територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Також у своїй промові він закликав “київський режим” сісти за стіл переговорів.

Про це йшлося у трансляції церемонії підписання “договорів” про анексію Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей у кремлі:

В Донецькій і Луганській народних республіках, Запорізькій і Херсонській областях відбулися референдуми. Їхні підсумки підбиті, результати відомі. Люди свій вибір зробили, однозначний вибір. Сьогодні ми підписуємо договір про прийняття до складу росії “Донецької народної республіки”, “Луганської народної республіки”, Запорізької області та Херсонської області. Упевнений, що федеральні збори підтримають конституційні закони про прийняття та освіту в росії чотирьох нових регіонів. Чотирьох нових суб’єктів російської федерації, бо це воля мільйонів людей, – зазначив путін у своїй промові перед депутатами державної думи та сенаторами рф.

 

Як зазначає “Громадське”, російський президент підписав відповідні “документи” з підконтрольними кремлю головами чотирьох окупованих регіонів. Надалі процес анексії мають схвалити у парламенті та конституційному суді, а потім остаточно схвалити президент.

 

 

Ми закликаємо київський режим негайно припинити вогонь, усі бойові дії, ту війну, яку він розв’язав ще 2014 року та повернутися за стіл переговорів. Ми до цього готові, про це неодноразово було сказано. Але вибір народу в Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Херсоні не обговорюватимемо. Він зроблений, – цинічно заявив путін.

Нагадаємо, жодну з цих областей російська армія не контролює повністю. З 23 по 27 вересня на тимчасово захоплених частинах Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей тривали “референдуми” про приєднання до складу росії, які повністю контролювали російські військові.

Фото – скріншоти з трансляції церемонії

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.