Справу щодо травмування Володимира Авдєєва на залізниці Вінниччини закрили

11:27
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На Вінниччині закрили кримінальне провадження по справі травмування 18-річного Володимира Авдєєва, який минулого року втратив обидві ноги в результаті наїзду потяга на залізниці. Поліція каже, що хлопець не був об’єктом злочину, а батьки не вірять в нещасний випадок та планують оскаржити рішення про закриття справи. 

Про закриття кримінального провадження стало відомо з фейсбук-допису Любові Авдєєвої, мами Володимира.

Нагадаємо, в листопаді минулого року внаслідок наїзду потяга Володимир Авдєєв втратив обидві ноги. Хлопець не міг згадати, як потрапив на колії, а слідчі розслідували справу як порушення правил на залізниці, окремо досліджуючи версію про побиття хлопця та маскування слідів злочину. Через резонанс справу розслідувало слідче управління у Вінниці. Наразі хлопцю встановили два протези, він займається спортом та планує робити це на професійному рівні.

Що кажуть батьки

Батьки та рідні хлопця ще від початку не вірили офіційному слідству та висловлювали переконання, що хлопець постраждав через умисел інших сховати сліди злочину. Вони кажуть, що ймовірно хлопця у той вечір побили, і аби сховати сліди злочину – кинули на колії. Батьки також розповідають, що в той вечір хлопець мав конфлікт з односельчанином, і підозрюють, що саме через це вони йому могли помститися згодом. Сам Вова не пам’ятає, як потрапив на колії та чому втратив пам’ять.

Фото – “Віта”

Родичі також вважають, що поліція розслідує цей випадок неналежним чином, нарікаючи також, що лист про закриття слідства вони отримали аж за двадцять днів після цього факту. «Слідчий нас обманув. Він казав, щоб ми не втручалися і нічого не питали, а він нас триматиме в курсі», – каже родич Вови, який просив не називати його.

Батьки уже готують документи для оскарження рішення про закриття та домагатимуться відновлення слідства.

Що каже поліція

Як розповів Vежі Вадим Козак, головний спеціаліст відділу комунікації ГУНП, згідно з висновками експертиз та слідчих дій встановлено, що травмування сталося з необережності.

– Після всіх експертиз та заключень стало зрозуміло, що він об’єктом злочину не став. Слідчі там перевірили всіх, встановили, з ким спілкувалися, відслідкували всіх, хто і де був за допомогою оперативних можливостей телефоном. Та інформація, яку озвучили батьки (про те, що їхню дитину побили та навмисно лишили на коліях) не знайшла свого підтвердження, – каже Вадим Козак.

За версією слідства травми, які діагностували у хлопця після події, отриманні внаслідок наїзду потягу. Також зазначають, що вини машиніста теж під час слідства не виявили.

Володимир Авдєєв після травмування:

Фото з фейсбук-сторінки Віри Авдєєвої, сестри Володимира

Володимир зараз:

Фото з фейсбук-сторінки Віри Авдєєвої

Читайте також: На Вінниччині збирають кошти на лікування хлопцю, який потрапив під потяг

Читайте також: Родичі хлопця з Вінниччини, якого переїхав потяг, не вірять у нещасний випадок та звернулися до Зеленського

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.