На Вінниччині збирають кошти на лікування хлопцю, який потрапив під потяг

12:47
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Оновлено: 7 Грудня 2020, в 13:24

Володимиру Авдєєву, який потрапив під колеса вантажного потягу на Вінниччині, збирають кошти на лікування. У нього ампутовані обидві нижні кінцівки. 

Як пише брат потерпілого хлопця Максим Гилун, Володимир перебуває в Козятинській реанімації, хлопець у важкому стані.

За словами брата потерпілого, 29 листопада, на свій вісімнадцятий день народження, Володимир, повертаючись додому від друзів з села Голендри в село Миколаївку, потрапив під колеса вантажного потягу, в результаті чого йому відрізало обидві нижні кінцівки. Зі слів машиніста потягу на допиті поліції, хлопець лежав на шпалах тілом, а ноги були на рейці. “Лежав нерухомо ніби як без свідомості”, – пише пан Максим.

Він пише, що після огляду тіла медики встановили, що в хлопця сильно забита грудна клітка, на тілі синяки, з одного боку розсічена голова, а з іншого боку велика кров’яна гематома.

“Є деякі факти які спонукають до того, що його сильно побили, злякалися що вбили, і таким чином хотіли замести сліди. На місці події, окрім Вовиних речей нами були знайдені речі, які Вові не належали”, – пише Максим Гилун.

Як пише “RIA. Козятин”, за словами начальник козятинського відділення поліції Роман Андрущак за цим фактом відкрили провадження за статтею 276 Кримінального Кодексу України, частину другу. Це порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту, що спричинили потерпілому середні або тяжкі тілесні ушкодження, відносно співробітників Укрзалізниці.

Водночас рідні пишуть в соціальних мережах, що не вірять в самогубство чи нещасний випадок. “Я ніколи не повірю, що він хотів накласти на себе руки“, – пише мама Володимира Любов Авдєєва.

Аби допомогти хлопцю одужати та реабілітуватися, рідні влаштували збір коштів. Гроші можна перерахувати на картку матері хлопця – Авдєєва Любов Миколаївна (картка Приватбанку) – 4149 4991 3705 3193

ОНОВЛЕННЯ: Як повідомили згодом, збір також проводитися на картку сестри хлопця Авдєєвої Марії 5375 9800 6032 3671, поки на картці мами хлопця є ліміт зарахувань. Слідкувати за перебігом лікування хлопця можна на сторінці його мами та брата.

 

Читайте також: У Вінниці збирають кошти для Діми Шилова: в хлопчика ускладнення після пересадки кісткового мозку

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.