Родичі хлопця з Вінниччини, якого переїхав потяг, не вірять у нещасний випадок та звернулися до Зеленського

11:28
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На Вінниччині розслідують справу з потраплянням 18-річного хлопця під потяг. Наразі справу розслідують як порушення правил руху на залізниці, але окрім цього поліція розглядає й інші версії, зокрема – намагання приховати сліди іншого злочину.

Як повідомляє “Суспільне.Вінниця”, також здійснюється аналіз відео з камер спостереження та проводяться інші слідчі дії.

Нагадаємо, Володимир Авдєєв з Вінниччини потрапив під потяг 29 листопада, після чого його забрали до лікарні в Козятині – без ніг та з травмами голови. Мама Володимира Любов Авдєєва каже, що хлопець лежав таким чином, що лише його ноги потрапляли на рейки. Наразі Володимира перевели до обласної лікарні імені Пирогова у Вінниці. За словами заввідділення лікарні Сергія Прихоцького стан хлопця стабільний та важкий, але загрози життю немає. Його уже перевели з реанімації:

– Був прооперований з приводу передньої та задньої стінки лобної пазухи, була травмована тверда мозкова оболонка, облітерована пазуха.

 

 

Хлопець наразі при свідомості, але що сталося – не пам’ятає. “Якщо людина лишилася ступнів, то голова тут не до цього”, – каже лікар.

За словами помічника машиніста вантажного потягу Анатолія Луцькова, хлопця помітили десь за 150 метрів, але зупинитися не змогли – через швидкість та гальмівний шлях.

– Там нереально було зупинитися. Там не було удару, нічого. Але він навіть не ворохнувся. Як сигналять, то зазвичай людина ворухнулася, якась би реакція була. А так він або спав, або був без свідомості.

Рідні хлопця нарікають, що поліція затягує процес розслідування та нехтує слідчими діями, про що йдеться у дописі Віри Авдєєвої, сестри Володимира. У своєму дописі вона зокрема також звернулася до президента з проханням звернути увагу на розслідування злочину.

“По дорозі від друзів додому, дитині не потрібно переходити залізничне полотно. Він був покладений на рейки з іншого боку біля колії, щоб не було видно і ніхто не знав. Згодом ми дізнались, хто це міг зробити, хто тримав в страху всю молодь округи”, – зазначають рідні постраждалого хлопця. А крім того, вказують не інші нюанси розслідування:

 “- Судово-медична експертиза відсутня.

 – Не прийняття до уваги інших варіантів трагедії, а особливо, безпосередню інформацію батьків, що це було навмисно

 – Сарказм слідчого на довідкову інформацію зі вказівкою підозрюваного

 – Прийняття рішення слідчим про стан алкогольного сп’яніння не із результатів медичного дослідження, а лише на “нюх” носом.

 – Затягування часу, відразу не були опитані учасники компанії, в якій перебував потерпілий. Тільки на четвертий день після втручання пресенценіровки.

 – “Інсценування” дізнання: “Ми приїхали тому що наполягали батьки, а що скажете -байдуже, це все одно нещасний випадок, його збив потяг.

 – Розміщення на сайті поліції Козятина інформації: “Потерпілий був у стані алкогольного сп’яніння” без підтверджуючих факторів: аналізу крові, сечі”, – йдеться в дописі сестри постраждалого.

.

Аби допомогти рідним Володимира зібрати кошти на лікування та реабілітацію можна перераховувати кошти на картку батька хлопця – Авдєєва Володимира – 5168 7456 0181 0556

Фото з фейсбук-сторінки Віри Авдєєвої

Читайте також: На Вінниччині збирають кошти на лікування хлопцю, який потрапив під потяг

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.