Сьогодні на Вінниччині ГПВ світла діятимуть до кінця доби – “Вінницяобленерго”

11:30
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 27 травня, на Вінниччині графіки погодинних відключень світла діють з 06:00 до 24:00.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці АТ “Вінницяобленерго”. Таку ж інформацію щодо відключень на сьогодні вчора зазначали і в “Укренерго”.

Також обленерго опублікувало таблицю з графіком відключень (співпадає з попередньою інформацією) на період 27 травня-2 червня.

Як інформують в “Укренерго”, сьогодні ліміти на споживання електроенергії діють в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів з 06:00 до 24:00.

– Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів, – ідеться у повідомленні “Укренерго”. 

Де шукати інформацію

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. Зайти в особистий кабінет на сайті АТ “Вінницяобленерго”.

3. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна скачати файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

4. В чат-ботах: Viber та Telegram.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Ілюстративне фото – unn

Читайте також: Українців попереджають про фейкові ресурси для поширення дезінформації щодо відключення світла

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.