Соборну знову перекрили. Сесію перенесли на 17:00

14:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Після того, як сьогодні з третьої спроби не зібрався кворум депутатів на позачергову сесію облради, кілька десятків активістів перекрили у Вінниці вулицю Соборну.

Після оголошення головою облради Вінницької Анатолієм Олійником про відсутність кворуму, активісти планували підпалити шини під входом в облраду, але наразі шини не горять, дорогу перекрили щільним кордоном протестувальників.

Через пішохідний перехід намагався прорватися 4-й трамвай, однак протестувальники його відігнали назад.

По пішохідному переходу ходять люди із символікою партії “Свобода” і в камуфляжній формі. Представники поліції не втручаються, регулювальники організували рух в об’їзд.

Нагадаємо, сьогодні, 15 березня, депутати обласної ради мали зібратися на позачергову сесію, як того вимагали прихильники блокади окупованих територій. Активісти просили депутатів ухвалити звернення до керівництва держави з вимогоюзвільнити Міністра МВС Арсена Авакова, голову СБУ Василя Грицака та заступника голови Національної поліції В’ячеслава Аброськіна.

Сесія була призначена на 10:00, однак у зв’язку із відсутністю кворуму, була перенесена на 11:00, а згодом – на 14:00. Розгнівані активісти перекрили Соборну, згодом погодилися призупинити мітинг на пішохідному переході.

Додамо, що у зв’язку із реконструкцією Київського мосту у Вінниці, особливо у центрі міста, усладнено рух транспорту.

Фото Андрія Завертаного