Сім’ї учасників АТО з Вінниччини отримають путівки до Єгипту

12:58
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Путівки на відпочинок у Єгипті отримають 40 сімей учасників АТО/ООС з Вінниччини. З обласного бюджету на це запланували виділити  850 тисяч гривень.

На сайті Вінницької ОДА повідомили, що рідні наших захисників зможуть відпочити за кордоном протягом листопада-грудня цього року. Вони отримають 20 путівок, кожна з яких на 1 дорослого з дитиною віком від 10 до 14 років, та 20 путівок на 1 дорослого з дитиною віком від 14 до 18 років.

Зазначається, що ці путівки закупили в рамках Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил.

– Сподіваюсь, відпочинок напередодні Нового 2021 року для 40 сімей захисників України залишить чудові теплі спогади з моря, – зазначив  голова Вінницької ОДА Сергій Борзов. – До речі, два роки тому на Червоне море вінничани змогли поїхати за підтримки Міністерства соціальної політики України у співпраці з Міністерством закордонних справ України та Посольством України у Єгипті. Тоді 14 дітей загиблих учасників АТО (віком від 7 до 16 років) 10 днів відпочивали у Єгипті. Усі витрати, пов’язані із перельотом, проживанням та екскурсійною програмою взяла на себе туристична компанія. 

Фото – vin.gov.ua
Ілюстративне фото – fiverr.com

Читайте також: Ветеранів війни з Вінниччини відправлять на відпочинок на Івано-Франківщину

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.