Ветеранів війни з Вінниччини відправлять на відпочинок на Івано-Франківщину

8:37
Автор: Vежа

Понад дві сотні ветеранів війни з Росією на Сході України зможуть цього року поїхати на відпочинок на Івано-Франківщину. Кошти на це виділять з обласного бюджету. 

Як розповів виконувач обов’язків директора департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Олександр Мельник виданню АрміяInform, цьогоріч учасники бойових дій в зоні ООС зможуть оздоровитися та відпочити в межах туристичної зони Івано-Франківщини. Кошти на це виділять з обласного бюджету.

До речі, на відпочинок поїдуть не лише військовослужбовці, які брали участь у боях, а також їхні сім’ї.

– Тих, хто поїде на відпочинок, визначатимемо під час розгляду пропозицій із районів. Під час формування списків перевага надаватиметься сім’ям загиблих та пораненим бійцям, – зазначив Олександр Мельник.

Наразі заплановано, що перші 50 осіб поїдуть першого липня. Загалом відбудеться п’ять змін, упродовж яких оздоровиться 215 осіб. Протягом тижня на відпочинку вінничани житимуть у двоповерхових котеджах або номерах напівлюкс та забезпечуватимуться триразовим харчуванням.

Читайте також: “Підтримай ветеранський бізнес”: у Мережі започаткували флешмоб для підтримки ветеранів під час карантину

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.