Шмигаль: карантин в Україні продовжать до 30 квітня

12:07
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантин в Україні продовжать до 30 квітня, проте, скоріш за все, це – “не кінцева дата”.

Як повідомляє “Укрінформ”, про це Шмигаль розповів під час зустрічі у Європейській бізнес асоціації. Зазначено, що Шмигаль зауважив, що умови карантину можуть змінюватися, зокрема може відбуватися пом’якшення та перехід до адаптивної форми карантину.

– Карантин будемо продовжувати до 30 квітня, але…скоріш за все це, на жаль, не кінцева дата, коли карантин буде завершений, скоріш за все він буде продовжуватись в тій чи іншій формі, – цитує “Укрінформ” Дениса Шмигаля.

Нагадаємо, 9 грудня Уряд затвердив ініційоване Міністерством охорони здоров’я рішення про продовження карантину до 28 лютого 2021 року з посиленням обмежень на період з 8 до 24 січня.

Як відомо, протягом березня-квітня 2020 року в Україні діяв локдаун, влітку – адаптивний карантин по зонах, у листопаді влада запроваджувала “карантин вихідного дня” на три вікенди (з 14 до 30 листопада), а в січні 2021 року – посилений карантин на 17 днів (із 8 до 24 січня включно).

Читайте також: МОЗ обіцяє першу партію вакцин проти COVID-19 в Україні вже за два тижні

Читайте також: КОРОНАВІРУС COVID-19 НА ВІННИЧЧИНІ. СТАТИСТИКА, КАРТА ПОШИРЕННЯ

Головне фото – blackfield.coffee

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.