Сертифікат про вакцинацію або результат ПЛР-тесту: організатори “Vinnytsia Jazzfest” повідомили про правила допуску на фестиваль

19:15
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

Впродовж 1-3 жовтня у Вінниці відбудеться ювілейний XXV фестиваль “Vinnytsia Jazzfest”. Враховуючи посилення карантинних обмежень в Україні, цьогоріч на фестиваль допускатимуть громадян за наявності “ковідних” сертифікатів вакцинації або результатів тестувань на COVID-19. 

Як йдеться в повідомленні організаторів фестивалю на Facebook, відвідувачів на вході проситимуть надати один з наступних документів:

– “Зелений” сертифікат про повну вакцинацію;

– “Жовтий” сертифікат про введення 1-ї дози вакцини;

– Міжнародний сертифікат про вакцинацію;

– Довідка 063, яка видається сімейним лікарем;

– Довідка про одужання від COVID-19;

– Результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не раніше, аніж за 72 години до фестивалю;

– Результат експрес-тесту на COVID-19, зроблений у день проведення фестивалю;

– Результат тесту на антитіла до COVID-19.

Також на вході проводитимуть температурний скринінг.

Водночас, організатори також пропонують декілька варіантів для гостей фестивалю, які з якоїсь причини не можуть надати необхідних документів.

Зокрема, як йдеться в повідомленні, якщо відвідувач не має бажання виконувати встановлені правила, є “активним противником вакцинації” та не надасть будь-який з вищенаведених документів, він не буде допущений на захід. У такому випадку організатори просять зв’язатись з ними за телефоном: +380 (67) 369-00-25 до 30 вересня для узгодження процедури повернення коштів.

‒ Зверніть увагу, 100% коштів будуть повернені лише у випадку, якщо до початку концерту залишиться 24 години. В інших випадках претензії не прийматимуться, адже правила встановлено Постановою Кабінету Міністрів України №954, виконання якої є обов’язковим для всіх, ‒ підкреслюється в повідомленні.

Гостям же, які не можуть отримати будь-який з наведених вище документів (наприклад, щойно вакцинувались 1 дозою і не встигли отримати документ, готуються до вакцинації, перехворіли без симптомів тощо), але мають бажання відвідати фестивальні заходи і готові виконувати встановлені правила, пропонують наступний варіант:

Завантажити, роздрукувати та заздалегідь заповнити заяву-зобов’язання встановленого зразка про причини відсутності вищенаведених документів, а також заздалегідь придбати респіраторну маску класу “FFP3”. На вході здати заповнену заяву контролеру і не знімати респіраторну маску протягом всього заходу. Завантажити заяву-зобов’язання можна буде за ЦИМ посиланням або на офіційному сайті фестивалю.

Організатори зазначають, що правила, встановлені Постановою Кабінету Міністрів України №954 від 13.09.2021р., є обов’язковими для виконання та не застосовуються для осіб молодших за 18 років. 

Як йдеться в повідомленні, встановити подібні обмеження організатори вирішили, аби не скасовувати фестиваль чи не запроваджувати обмеження на кількість місць. Так, зазначається, що з 23 вересня Україна перейшла до “жовтої” карантинної зони з відповідними обмеженнями щодо кількості відвідувачів культурних і мистецьких заходів.

Новими карантинними правилами визначено, що театри, концертні майданчики, кінотеатри, ресторани та інші заклади можуть працювати без обмежень “жовтої” зони, якщо 80% працівників і 100% відвідувачів матимуть хоча б одну дозу щеплення від COVID-19. Як зазначають організатори фестивалю, середи команди “Vinnytsia Jazzfest” та артистів щеплення однією чи двома дозами отримали 82% від загальної кількості. Це дозволяє їм не застосовувати обмеження під час заходів за умови перевірки документів у всіх глядачів фестивалю.

Ілюстративне фото – з архіву VeжА

Читайте також: У Вінниці на початку жовтня влаштують триденний музичний “Vinnytsia Jazzfest”

Читайте також: Джаз в аеропорту: у Вінниці презентували черговий міжнародний фестиваль «Vinnytsia Jazzfest»

Читайте також: У Вінниці показали, де відбуватиметься 25-ий «VinnytsiaJazzFest». ФОТО

Читайте також: «Джазові емоції Вінниці»: у Вінниці відкрилась фотовиставка до ювілейного «Vinnytsia Jazzfest». ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.