× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Серце до серця»: вінничан запрошують допомогти дітям із серцево-судинними захворюваннями

16:56
Автор: Vежа

З 1 по 30 квітня триватиме всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». І вінничан закликають доєднатися до збору коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні.

У Вінницькій міській раді повідомили, що в цьому році акція «Серце до серця» відбувається уже вчотирнадцяте. І оскільки щороку вінничани активно долучаються до збору коштів на ті, чи інші потреби дітей: для лікування хвороб зору, слуху, діабету, на закупівлю обладнання у реанімаційні та неонатальні тощо, цьогоріч їх також запрошують  не бути байдужими.

Благодійний внесок можна зробити, поклавши кошти у скриньку волонтерів, які ходитимуть містом, або ж зробити внесок онлайн: через сайт благодійного фонду «Серце до серця» (розділ – «Зробити внесок онлайн»).

Щорічно в Україні народжується приблизно 10 тисяч дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1,5 тисячі немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. З першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду.

Фото – vmr.gov.ua
Головне фото – topkonotop.com

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.