Селище Десна офіційно приєднали до Вінниці

13:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 30 листопада, на сесії Вінницької міської ради було прийняте рішення про утворення Деснянського старостинського округу з центром в селищі міського типу Десна. Представлятиме інтереси жителів старостинського округу староста.

Як пишеться на сайті Вінницької міської ради, ще декілька років тому громада селища міського типу Десна заговорила про приєднання до обласного центру. На громадських слуханнях, мешканці підтримали дану ініціативу, а на минулій сесії Вінницької міської ради депутати проголосували за рішення щодо добровільного приєднання територіальної громади селища Десна Вінницького району до територіальної громади міста Вінниці.

 

Депутати дали згоду приєднати до Вінниці селище Десна

– Цим рішенням ми юридично ставимо крапку щодо приєднання Десни до Вінниці. Цей процес тривав з 2015 року, і сьогодні він на стадії логічного завершення. Тому при формуванні бюджету на 2019 року ми будемо враховувати питання, які пов’язані з Десною з точки зору розвитку і підтримки соціальної та іншої інфраструктури, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Відтак, було прийняте рішення рішення щодо створення Деснянського старостинського округу. Також Деснянська селищна рада тепер приєднається до Вінницькою міської ради.

Під час сесії також підняли питання щодо Положення про старосту Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. У документі йдеться про те, що староста є виборною посадовою особою місцевого самоврядування, яка представляє інтереси жителів села/селища, що входить до відповідного старостинського округу.

Наразі тимчасово обов’язки старости на території смт. Десна буде виконувати селищна голова Галина Обливач.

Нагадаємо також, що сьогодні на сесії депутати підтримали рішення про створення Департаменту туризму та маркетингу міста, підтримали рішення про встановлення перед будівлею міськради прапору ВМС на підтримку українських моряків, а також депутати озвучили своє звернення до вінничан щодо рішення Синоду про ухвалення тексту Томосу про автокефалію православній церкві в Україні.

Фото: Ольги Мірошниченко, головне фото – urban.vn.ua