Різдвяне Диво для маленьких сердець: у Вінниці збирають подарунки для дітей з інтернату

13:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничан закликають подарувати «Різдвяне Диво для маленьких сердець». Таку назву має благодійна акція зі збору подарунків для вихованців Староприлуцької школи-інтернату.

На Різдво для 37 діток із школи-інтернату влаштують поїздку до Вінниці. Спершу – на площу Ліверпуль, де їх зустріне Миколай, а потім на них чекає казка та вистави у театрі Садовського.

Організатори з креативного простору «Артинов» зазначили, що крім цього для дітей підготують теплі напої з печивом, цікаві ігри та майстер-класи, а наприкінці вручать подарунки від вінничан. Останні, в рамках благодійної акції «Різдвяне Диво для маленьких сердець», збиратимуть до 24 грудня.

В анонсі заходу йдеться, що долучитися до створення маленького дива для вихованців Староприлуцької школи-інтернату може кожен. Для цього потрібно лише звернутися до адміністраторів закладу, а вже вони допоможуть вам обрати книжечку, пазл, блокнот і ручки та спакувати їх у гарний подарунковий пакет. Також організатори зазначили, що безпосередньо у день Різдва вони додадуть до таких наборів фрукти та цукерки.

– Залишіть у обраному Вами блокноті своє щире побажання для «маленького серця», що підтримає і надихне на подальше життя, – йдеться у повідомленні.

Вартість комплекту – 200 гривень.

Благодійна акція «Різдвяне Диво для маленьких сердець» триватиме до понеділка, 24 грудня, в креативному просторі «Артинов» (вулиця Архітектора Артинова, 12а). 

За деталями можна звернутися до адміністраторів закладу, або за телефоном: 063 380 00 00.

Читайте також: “Зігрій дитину”: вінницькі волонтери збирають теплі ковдри для вихованців інтернату 

Фото – зі сторінки заходу у Фейсбук
Головне фото – hdwallpaperup.com