Ремонт трамвайних колій, тролейбусної контактної мережі та заміна інформпанелей: ВТК про результати роботи у 2022 році

14:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом 2022 року спеціалісти Вінницької транспортної компанії відремонтували 500 метрів трамвайних колій та 850 метрів контактної мережі тролейбуса. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, також встановили та замінили 191 інформаційну панель для розкладів руху. Мета – забезпечення належної поінформованості містян про актуальні розклади руху транспорту та підвищення якості пасажироперевезення на зупинках міського пасажирського транспорту.

У зв’язку з повномасштабним наступом росії галузь громадського транспорту зіштовхнулась з низкою проблем, а це: значне підвищення цін на паливно-мастильні матеріали; втрата виробничих зв’язків з вітчизняними виробниками-постачальниками запасних частин і матеріалів, які опинилися у зоні бойових дій та порушення логістики. Але незважаючи на всі труднощі, мережа муніципального транспорту працює стабільно та розвивається, – каже директор департаменту транспорту Андрій Сорокін.

Зазначено, що згідно з результатами Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine – вінничани позитивно оцінюють якісь транспортної інфраструктури у місті. Вінниця лідирує серед українських міст за якістю транспортної інфраструктури. За цим же дослідженням Вінниця сім разів поспіль визнана найкомфортнішим містом для життя серед обласних центрів та найбільших міст України.

Головне фото – з архіву Vежі, фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці з 20 травня змінять нумерацію низки тролейбусних маршрутів

Читайте також: У Вінниці зібрали та випустили на маршрути ще два тролейбуси VinLine

Читайте також: У Вінницю прибули ще три трамваї “Tram2000”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.