У Вінниці зібрали та випустили на маршрути ще два тролейбуси VinLine

12:14
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці зібрали ще два тролейбуси VinLine з автономним ходом. Їх випустили на маршрути 14А (Залізничний вокзал – вул. Юзвинська – Вишенька) та 14Б (Залізничний вокзал – мікрорайон Академічний).

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

 

Вказано, що тролейбуси з автономним ходом зібрали працівники Вінницької транспортної компанії. VinLine – це низькопідлогові тролейбуси пасажиромісткістю 98 осіб. Окрім того, повідомляється, що у порівняні зі старими тролейбусами ЗіУ, нові «VinLine» є на 30% більш енергоощадливі.

– Сьогодні випустили їх на лінії. Один піде на маршрут 14А (Залізничний вокзал – вул. Юзвинська – Вишенька), інший – на 14Б (Залізничний вокзал – мікрорайон Академічний). Збільшення кількості транспорту на цих маршрутах дозволить скоротити інтервал руху в середньому на 20 хвилин, – зазначає міський голова.

 

Передбачається, що це значно зекономить час пасажирів, а додатковий рухомий склад зменшить завантаженість громадського транспорту.

Нагадаємо, у Вінниці з 20 травня змінять нумерацію деяких тролейбусних маршрутів. Йдеться про маршрути, які мають буквені позначення, а саме: №6А, №12А, №14А, №14Б, №15А, №15Б. Решта маршрутів громадського транспорту міста лишаються без змін.

Зокрема, номер маршруту 14А змінює на 18, а 14Б – на 17.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У Вінниці з 20 травня змінять нумерацію низки тролейбусних маршрутів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.